Doplňková krmiva, vitamíny, pamlsky » Cavalor » Speciální péče

CAVALOR Strucomix Sensitive 15kg

CAVALOR Strucomix Sensitive 15kg
Krmivo pro citlivé koně
Popularita Popularita
Výrobce Versele-laga
Kód položky 045-472501
Cena bez DPH 620,00 CZK
DPH 0 %
Cena s DPH 620,00 CZK
ks
  • Podrobný popis

CAVALOR Strucomix Sensitive 15kg


* Velmi dobře vyvážené krmivo pro citlivé koně.

* Mnoho koní je náchylných k rozvoji různých problémů kvůli nevyvážené výživé a špatnému trávení. To může zahrnova přetrvávající kožní problémy, jako je ekzém na ocasu a hřívě a neustálé svědění, ale i odpor inzulínu (diabetes) a obezity. Současně metabolické poruchy, jako je výživa kopyt - laminitis, metabolický syndrom koní, Cushingovha choroba koní, polysacharidové ukládání - Myopatie u koní, častý syndrom rabdomyolýzy - nejčastější problémy chovatelů koní.

* Obsahuje bylinný dobře stravitelný mix se základem z kopřivy, zázvou a mix bylin tím dostává toxíny z těla mnohem rychleji. Jinými slovy, čistí tělo a vyvažuje ho. Tento postup čištění má léčebný účinek na pokožku a optimalizuje trávení.

* Obsahuje málo bílkovin, což zmírňuje zátěž jater a zabraňuj nadměrné strátě tepla a proteinu.

* Bylo prokázáno, že dávat krmení, které obsahuje příliš mnoho škrobu citlivým koním, může vést k zažívacím poruchám celého tlustého střeva, což může způsobit střevní a svalové problémy. Malé množství cukru a škrobu přispívá k prevenci a nebo k lečebné inzulínové rezistenci.

* Pomáhá koním, kteří jsou obézní, pomáhá získat jejich normální hmotnost. Sníženým obsahem cukru může pomoct zabránit laminitis.

* Je bohatý na obsah vláknit a tuku. Tato kombinace zaručuje, že energie je využívána pomalu a bezpečně, bez toho, aby kůň musel strávit další jádro.

* Strucomix Senzizive  má být podávaný kombinaci s kvalitním suchým senem. Neměl by se podávat s mladou siláží a nebo s mladou trávou!

* Zabraňuje nadváze a inzulínové rezistenci koní.Denní krmná dávka (kromě dostatešného množství vlákniny) :

* Jako doplněk max. 350g na 100kg živé váhy

* Jako další koncentrát max. 700g na 100kg živé váhy

* Denní krmná dávka záleží na zátěži, rase a poměru vlákniny
  • PŘIHLÁŠENÍ
LOGIN
HESLO
Přihlásit
Registrace
Zapomenuté heslo
  • DOPORUČTE NÁS