Po - Pá 8 - 18 h +420 724323434
Napište nám kdykoliv! info@vkubik.cz
Kategorie

AMBUPRASH Slinivka a regulace cukru

Slinivka a regulace cukru
Kód produktu050000066
Dostupnostdo 14 dnů
Cena celkem:vč. DPH
140 Kč
ks

AMBUPRASH Slinivka a regulace cukruÁjurvédský očistný elixír


* Gymnema sylvestre pomáhá udržovat normální hladinu cukru v krvi

* Snižuje chuť na sladké při diabetické dietě

* Momordica charantia přispívá k regulaci glukózy v krvi

* Terminalia chebula působí příznivě na metabolismus cukrů a hladinu cholesterolu

* Tinospora cordifolia normalizuje hladinu krevního cukru a proces látkové přeměny tuků

* Tribulus terrestris pozitivně ovlivňuje činnost močové soustavy

* Inula helenium optimalizuje vstřebávání a vylučování vodyAmbuprash je čistící bylinný džem pro optimální činnost vodního metabolismu a slinivky břišní při diabetické dietě. Zvyšování hladiny cholesterolu a cukru v krvi je způsobené nezdravou životosprávou, nadměrnou konzumací potravy s vysokým obsahem tuku, nesprávným metabolismem cukrů a poruchou vstřebávání vody ve slinivce břišní. Projevuje se narušenou produkcí inzulinu, cukrovkou, obezitou, arteriosklerózou, tkáňovými otoky, dysfunkcí ledvin, dehydratací organismu, palčivou žízní, častým močením, kvasinkovými infekcemi a tělesnou slabostí.


Složení: Gymnema sylvestre, Momordica charantia, Terminalia chebula, Tinospora cordifolia, Tribulus terrestris, Inula helenium, Emblica officinalis, Syzygium jambos, Curcuma longa, Cymbopogon citratus, Pterocarpus marsupium, ghee (přepuštěné máslo), Steviolglykosid


Hmotnost: 200 g bylinného džemu


Doporučené dávkování: 1 čajovou lžičku (tj. 5g/lžičku) 2 – 3x denně samostatně nebo zapít šálkem vlažného mléka či vody. Příprava lahodného nápoje: 1 čajovou lžičku rozmíchejte ve 250 ml teplé vody.


Upozornění: Doplněk stravy s bylinami. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovávejte na suchém místě do 25°C. Nepřekračujte doporučené dávkování. Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy.


Země původu: Indie

Parametry
  • Záruka: 24 měs.
  • Hmotnost: 0,2