Po - Pá 8 - 18 h +420 724323434
Napište nám kdykoliv! info@vkubik.cz
Kategorie

Bleskovka s Baktevirem za 50% balíček

Balíček obsahuje kapsle Viraimun, kapky Sagradin a Baktevir
Kód produktu014000028
Dostupnostdo 14 dnů
Cena celkem:vč. DPH
1 940 Kč
ks

Bleskovka s Baktevirem za 50% balíček

 

 

* Balíček obsahuje kapsle Viraimun, kapky Sagradin a Baktevir

 

Popis

 

Viraimun

Bioinformační doplněk stravy obsahující výtažky z hub, obsahující přírodní betaglukany, které podporují imunitní systém.

 

Houby přirozeně obsahují betaglukany, které stimulují imunitní systém, přispívají k normální hladině cholesterolu v krvi.

Lesklokorka normalizuje funkci oběhové soustavy a přirozenou obranyschopnost těla - imunitní systém

 

 

Baktevir

 

Bioinformační doplněk stravy vyrobený z rostlin a éterických olejů posilující meridián plic a tlustého střeva. Silice z citroníku pravého má vysoký obsah vitaminu C a fytolátky, které pomáhají oslabenému organizmu a přirozeně podporuje obranyschopnost člověka, Vitamín C přispívá k zvýšené imunitě těla.

 

Lišejník islandský napomáhá normální funkci horních cest dýchacích. Bez černý působí jako antioxidant, vylučuje vodu z organizmu, normalizuje funkci trávicího systému, kontroluje tělesnou hmotnost, normalizuje funkci dýchacího systému a hladinu glukózy v krvi.

puntik Ovlivňuje meridián tlustého střeva a plic puntik Slizy lišejníku islandského napomáhají před vznikem zánětů puntik Napomáhá k normální funkci obranyschopnosti puntik Přispívá k normální duševní činnosti

 

Sagradin

 

Přírodní bioinformační kapky Sagradin obsahují maximální koncentraci mízy jihoamerického stromu Croton lechleri, které se říká dračí krev. Posiluje především meridián žaludku, tenkého střeva, tlustého střeva.

 

Peruánští indiáni používají latex croton lechleri jako univerzální pomoc vnitřně i zevně. Více informací o účincích dračí krve najdete v různých herbářích.

 

 

Harmonizuje napříč všechny meridiány

 

Parametry
  • Záruka: 24 měsíců