Po - Pá 8 - 18 h +420 724323434
Napište nám kdykoliv! info@vkubik.cz
Kategorie

Bleskovka s DiNAvirem za 50% balíček

Balíček obsahuje kapsle Deviral plus a kapky Sagradin a kapky DiNavir
Kód produktu014000029
Dostupnostdo 14 dnů
Cena celkem:vč. DPH
2 040 Kč
ks

Bleskovka s DiNAvirem za 50% balíček

 

 

* Balíček obsahuje kapsle Deviral plus a kapky Sagradin a  kapky DiNavir

 

 

Deviral plus

 

Deviral Plus je přírodní bioinformační přípravek harmonizující meridián plic a tlustého střeva.

 

Hřebíčkovec vonný (Syzygium aromaticum) působí jako antioxidant. Podporuje normální činnost kardiovaskulárního systému -oběh - prokrvení. Normální trávení - chuť k jídlu

Normální funkce dýchacího systému.

 

Řepík lékařský podporuje normální funkci močové soustavy, normální funkce horních cest dýchacích, normální činnost jater, vylučování, normální stav pokožky, normální činnost oběhové soustavy, dobrou imunitu, normální trávení a fungování žlučníku.

 

 

 

DiNAvir

 

DiNAvir je bioinformační posilující doplněk stravy vyrobený z rostlin a éterických olejů, který se rychle vstřebává a navrací tělu svěžest a vitalitu. Harmonizuje meridián plic a meridián jinový pojivový.

 

Yzop lékařský udržuje normální funkci dýchacího systému. Černohlávek obecný působí v těle jako antioxidant, udržuje normální hladinu cukru v krvi, podporuje normální stav kloubů, udržuje v těle (před) menstruační a menopauzální komfort. Napomáhá udržet přirozenou obranyschopnost a má pozitivní vliv na ústní hygienu

 

 

Sagradin

 

Přírodní bioinformační kapky Sagradin obsahují maximální koncentraci mízy jihoamerického stromu Croton lechleri, které se říká dračí krev. Posiluje především meridián žaludku, tenkého střeva, tlustého střeva.

 

Peruánští indiáni používají latex croton lechleri jako univerzální pomoc vnitřně i zevně. Více informací o účincích dračí krve najdete v různých herbářích.

 

 

* Harmonizuje napříč všechny meridiány

Parametry
  • Záruka: 24 měsíců