Po - Pá 8 - 18 h +420 724323434
Napište nám kdykoliv! info@vkubik.cz
Kategorie

AUDEVARD EKYFLEX ARTHRO

Výživa kloubů a chrupavek
Vyberte variantu:
ks

EKYFLEX ARTHRO

 

 

* Výživa kloubů a chrupavek.

 

* Pro koně s pohybovými obtížemi způsobenými kloubním onemocněním. Viditelné výsledky již od prvního týdne užívání.

 

* Působí cíleně na postižené oblasti díky svému složení s ingrediencemi zvolenými pro optimalizaci metabolismu chondrocytů:

 

* Stimulací anabolického módu: složky přispívající k syntéze GAG, kyseliny hyaluronové a kolagenu typu II, jímž je tvořena chrupavka.

 

* Omezením katabolického módu: složky přispívající k blokování účinku enzymů poškozujících chrupavky, zánětu a oxidativního stresu.

 

 

Užití:

 

Pro závodní koně nebo pro zvířata s pohybovými obtížemi způsobenými kloubním onemocněním.

Působí cíleně na postižené oblasti díky svému zlepšenému složení s ingrediencemi zvolenými pro optimalizaci metabolismu chondrocytů:

stimulací anabolického modu: složky přispívající k syntéze GAG, kyseliny hyaluronové a kolagenu typu II, jímž je tvořena chrupavka.

 

Omezením katabolického modu: složky přispívající k blokování účinku enzymů poškozujících chrupavky a zánětů a oxidativního stresu.

 

 

Návod k použití: 1 dávka = 30 g.

 

* Podpůrně pro zdravého závodníka: 30g na koně a den po dobu 2 měsíců, 3 x ročně.

* Pro závodníka s kloubním onemocněním: v případě záchvatu: 2 x 30g na koně a den po dobu 1 měsíce. – udržovací dávkování: 30g na koně a den po dobu 4-6 měsíců.

* Starší kůň: 30g na den dobře promíchat s krmivem. Přizpůsobit dávky stupni obtíží koně.

 

 

Složení: litothamnium, glukosamin sulfát, hydrolyzát kolagenu z mořských ryb, mettylsulfonylmetan (MSM), vojtěška, kurkuma (Curcuma longa), koncentrát sojových bílkovin, karob, mořské lastury zvápenatělé, melasa, chondroitin sulfát, černý pepř (Piper nigrum)

 

 

Balení: 1kg, 2 kg, 5kg, 14 kg, 1 litr

 

Bezpečný ADP antidopingový program