Po - Pá 8 - 18 h +420 724323434
Napište nám kdykoliv! info@vkubik.cz
Kategorie

ELIXÍR HARMONIE

Harmonizuje bioenergetický systém organismu.
Kód produktu050000004
Dostupnostdo 14 dnů
Cena celkem:vč. DPH
110 Kč
ks

Elixír harmonie


* Withania somnifera harmonizuje bioenergetický systém organismu

* Centella asiatica podporuje psychosomatickou rovnováhu a duševní zdraví

* Glycyrrhiza glabra optimalizuje činnost tělesných funkcí organismu

* Podle tradiční tibetské medicíny založené na ájurvédských principech je hmotná existence složena z pěti živlů: éteru, vzduchu, ohně, vody a země. Ty se v lidském těle projevují ve formě třech bioenergetických principů (dóš) váta, pitta a kapha (v tibetském pojetí vítr, žluč a hlen), které řídí harmonickou součinnost našich psychosomatických funkcí.


Váta: tělesná a duševní činnost, oběhový a lymfatický systém, nervová a dýchací soustava.

Pitta: trávení a metabolismus, činnost jater a kvalita krve, mozková činnost a smyslové vjemy, tělesná teplota a vzhled pokožky.

Kapha: kosterní stavba a svalstvo, kloubní aparát a tělesné tekutiny, vitalita a imunitní systém.


Složení: withania somnifera, centella asiatica, emblica officinalis, cinnamomum zeylanicum (kůra), nelumbo nucifera, glycyrrhiza glabra, mentha spicata


Hmotnost: 100 g sypaného čaje


Doporučené dávkování: 1 - 5 šálků za den


Příprava:

Jednu čajovou lžičku bylinné směsi (cca 2g) nechte 3-5 minut povařit nebo přelijte 250 ml vroucí vody a nechte 10 minut vyluhovat.


Užívání:

Himálajské byliny se tradičně nechávají alespoň 3–5 minut povařit v případě, že je používáme jako prostředek k optimalizaci duševních a tělesných funkcí organismu. Takto připravený odvar má silnější působení, jemnější chuť a příznivě ovlivňuje naše trávení, které je důležité pro správné vstřebávání prospěšných výtažků z himálajských bylin. Čaje pijeme jako součást denního pitného režimu po dobu trvání obnovy kýžených funkcí organismu. V případě očistné bylinné kury užívejte čaj po dobu 1-3 měsíců v souladu s denním dávkováním uvedeným na obalu. Ponechejte týdenní pauzu po spotřebování každého balení.

Jedno 100g balení poskytuje 50 šálků relaxačního čaje.


Doporučujeme užívat maximálně dva čaje zároveň. Více čajů lze střídat v denním či týdenním režimu pokud je používáme k normalizaci běžných projevů při narušení rovnováhy tělesného nebo duševního zdraví. Čaje pijeme vždy odděleně s odstupem jedné hodiny. Pokud je používáme pouze jako podpůrný či povzbuzující prostředek, můžeme nechat byliny pouze vyluhovat bez omezené doby užívání. Pro optimální působení bylinného odvaru pijeme čaje teplé a před jídlem. Specifická chuť každého čaje je součástí terapeutického působení a odpovídá ájurvédským vlastnostem šesti chutí. Proto doporučujeme nepřidávat žádná sladidla.


Upozornění: Doplněk stravy s bylinami. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovávejte na suchém místě do 25°C. Nepřekračujte doporučené dávkování. Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy.


Země původu: NepálParametry
  • Záruka: 24 měs.