Po - Pá 8 - 18 h +420 724323434
Napište nám kdykoliv! info@vkubik.cz
Kategorie

Imunita & dobrá kondice

Zdroj vitamínů a antioxidantů & snadné užívání
Kód produktu050000135
Dostupnostdo 14 dnů
Cena celkem:vč. DPH
407 Kč
bal.

Imunita & dobrá kondice

 

 

* AMALAKI nápoj SPIRULINA podporuje růst svalové hmoty svým vysokým obsahem bílkovin a pomáhá s kontrolou tělesné hmotnosti. Obsažené minerální látky přispívají k tvorbě červených krvinek a přenosu kyslíku v těle. Obsažené vitamíny posilují srdeční činnost a imunitní systém.

 

* CHYAWANPRASH utváří jemnou substanci ódžas a tím aktivuje imunitní systém. Jeho bohaté složení působí antioxidačně na omlazování tělesných tkání. Posiluje celkovou vitalitu organismu, přispívá k psychické relaxaci, duševní rovnováze a kardiovaskulárnímu zdraví.

 

* JACKFRUIT obsahuje vitamíny, které posilují vitalitu organismu při fyzickém výkonu a prospívají trávicímu systému. Obsažené minerály příznivě působí na činnost svalů a stav kostí.

 

* Pravidelná fyzická aktivita zvyšuje tělesnou odolnost a obranyschopnost organismu. Pomáhá rozproudit krevní oběh, který lépe zásobuje kyslíkem tělesné tkáně, orgány a lymfatický systém. Ty se poté díky potu a vylučování lépe zbavují nečistot a odpadních látek. To vše posiluje imunitní systém neboli sílu ódžas, která utváří základní energetickou rezervu celého těla a zodpovídá za celkovou vitalitu, sílu a odolnost organismu. Přečtěte si více o působení sportu dle ájurvédy a cvičte zdravě podle své konstituce.

 

 

Složení balíčku:

 

Amalaki nápoj Spirulina: 1 ks, ájurvédský nutriční elixír Chyawanprash: 1 ks, Jackfruit: 1ks

 

 

Doporučené dávkování:

 

Doporučené dávkování nápoje: 2–3 šálky denně

 

Doporučené dávkování elixíru: 1 čajovou lžičku (tj. 5g/lžička) 2–3x denně

 

Doporučené dávkování ovoce: 10 kousků denně

 

 

Příprava:

 

Ájurvédský horký nápoj: 1 čajovou lžičku jemně namleté směsi (cca 2 g) přelijte 250 ml teplé vody. Dobře zamíchejte a přidejte med podle chuti.

 

Ájurvédský elixír: 1 čajovou lžičku samostatně nebo zapít šálkem vlažného mléka či vody. Příprava lahodného nápoje: 1 čajovou lžičku rozmíchejte ve 250 ml vlažného mléka či vody.

Parametry
  • Záruka: 24 měsíců