Po - Pá 8 - 18 h +420 724323434
Napište nám kdykoliv! info@vkubik.cz
Kategorie

Posílení imunity

Čaje & elixíry
Kód produktu050000122
Dostupnostdo 14 dnů
Cena celkem:vč. DPH
485 Kč
bal

Posílení imunity


* Čaje a elixíry* NAGARA povzbuzuje činnost lymfatické soustavy a obranyschopnost organismu


* RASAPRASH ozdravuje funkci mízních uzlin a zvyšuje vitalitu


* CHYAWANPRASH přispívá k dobrému zdraví a posiluje činnost imunitního systému


* AMALAKI natural obsahuje vitamín C zvyšující energetickou hladinu při únavě a vyčerpání


* Doplněk stravy


* Tato ájurvédská ozdravná kúra je vhodná pro posílení imunitního systému a zvýšení komplexní obranyschopnosti organismu. Celkové oslabení imunity je způsobené přílišným stresem, psychickou nerovnováhou, negativními emocemi, znečištěním trávicího traktu, poruchami metabolismu, nevhodnou stravou a nezdravým životním stylem. Silná odolnost organismu závisí na dobré kvalitě trávení, zdravé funkci jater a harmonickém fungování endokrinní soustavy. Užívejte po dobu 1-3 měsíců spolu s doplňkovými vitamíny a zdravou stravou.* Kategorie: lymfatický a imunitní systém, nachlazení, dýchací cesty, chřipkové příznaky, únava, slabost, záněty mízních uzlin, energie, vitalita, trávení, střevní činnost


* Složení: Himálajský ájurvédský čaj Nagara: 1 ks, ájurvédský nutriční elixír Rasaprash: 1 ks, ájurvédský nutriční elixír Chyawanprash: 1 ks, ájurvédský ovocný plod Amalaki natural: 1 ks


* Doporučené dávkování čaje: 2 - 3 šálky denně


* Doporučené dávkování elixíru: 1 čajovou lžičku (tj. 5g/lžička) 2 – 3x denně


* Doporučené dávkování ovocného plodu: 10 plátků denně


* Užívejte ráno nalačno, během dne 1 hodinu před jídlem a večer před spaním.* Příprava: Himálajský ájurvédský čaj: jednu čajovou lžičku bylinné směsi (cca 2 g) nechte 3 – 5 minut povařit nebo přelijte 250 ml vroucí vody a nechte 10 minut vyluhovat.


* Příprava: Ájurvédský elixír: jednu čajovou lžičku samostatně nebo zapít šálkem vlažného mléka či vody. Pro přípravu lahodného nápoje rozmíchejte jednu čajovou lžičku ve 250 ml teplé vody.


* Užívání: Himálajské byliny se tradičně nechávají alespoň 3–5 minut povařit v případě, že je používáme jako prostředek k optimalizaci duševních a tělesných funkcí organismu. Takto připravený odvar má silnější působení, jemnější chuť a příznivě ovlivňuje naše trávení, které je důležité pro správné vstřebávání prospěšných výtažků z himálajských bylin. Čaje pijeme jako součást denního pitného režimu po dobu trvání obnovy kýžených funkcí organismu. V případě očistné bylinné kúry užívejte čaj po dobu 1-3 měsíců v souladu s denním dávkováním uvedeným na obalu. Ponechejte týdenní pauzu po spotřebování každého balení.

Doporučujeme užívat maximálně dva čaje zároveň. Více čajů lze střídat v denním či týdenním režimu pokud je používáme k normalizaci běžných projevů při narušení rovnováhy tělesného nebo duševního zdraví. Čaje pijeme vždy odděleně s odstupem jedné hodiny. Pokud je používáme pouze jako podpůrný či povzbuzující prostředek, můžeme nechat byliny pouze vyluhovat bez omezené doby užívání. Pro optimální působení bylinného odvaru pijeme čaje teplé a před jídlem. Specifická chuť každého čaje je součástí terapeutického působení a odpovídá ájurvédským vlastnostem šesti chutí. Proto doporučujeme nepřidávat žádná sladidla.


* Upozornění: Doplněk stravy s bylinami. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovávejte na suchém místě do 25°C. Nepřekračujte doporučené dávkování. Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy.


* Země původu: NepálParametry
  • Záruka: 24 měs.