Po - Pá 8 - 18 h +420 724323434
Napište nám kdykoliv! info@vkubik.cz
Kategorie

Stassek - EQUIGEL - Gel pro pravidelnou péči a s chladícím účinkem (1000 ml)

* 2fázový regenerační gels aloe vera, rozmarýnovým olejem, arnikou a mentolem * Bez kafru - nejedná se o dopingovou látku
Kód produktu011000030
DostupnostU dodavatele
Cena celkem:vč. DPH
500 Kč
ks

Stassek - EQUIGEL - Gel pro pravidelnou péči a s chladícím účinkem (500 ml)* Neobsahuje kafr = nejde o dopingovou látku


* Ke startu připraven! Tato slova si teď můžete o sobě i svém koni díky blahodárnému účinku přípravku Equigel říkat s klidným srdcem.

* I po největších výkonech se bude Váš kůň ihned cítit zase odpočatý a jezdec, bude-li to potřebovat, samozřejmě také. Navíc Equigel sice účinkuje do hloubky, neobsahuje ale kafr, a tak není proč s jeho použitím váhat ani při sportovních aktivitách.


* Equigel je vyráběn podle speciálního, námi vyvinutého postupu SOFT SLIDE PLUS (ulpí na srsti a nestéká).


* Tento spolehlivý přípravek je určen pro relaxaci a ochlazení namáhaných koňských nohou, působí do hloubky a jeho účinek se projevuje rychle a dlouho přetrvá. Příjemné osvěžení se díky chladivým složkám, vybraným podle optimálně vyvážených kritérií, a aromatickým olejům, které jsou známé svou mimořádnou účinností, dostaví už při samotném nanášení gelu.

Daný efekt pak provází lepší prokrvení a výrazné uvolnění svalů, šlach a kloubů. Osvěžující a regenerační látky se v přípravku Equigel projevují velmi znatelně. Equigel lze se zaručeným úspěchem použít jak po velké námaze, tak před ní. Gel neobsahuje žádné jedovaté látky.Návod na použití:


Před aplikací přípravku Equigel je nutné zajistit, aby bylo místo, na které chcete gel použít, čisté, především aby nebylo ošetřeno jiným přípravkem nebo léčivem. Po nanesení Equigel zlehka vmasírujte. Jeho účinnost navíc značně prodloužíte, když na příslušné místo ještě nakonec nanesete vrstvičku gelu silnou jako hřbet nože. Princip SOFT SLIDE PLUS zaručuje, že Equigel na srsti snadno ulpí a nestéká po ní, a to ani po nanesení silnější vrstvy. Končetinu po aplikaci přípravku nebandážujte. Při dlouhodobém používání gelu příslušná místa občas umyjte šamponem. Před nanesením nové vrstvy potom napřed nechejte srst dobře uschnout.

Equigel nesmí přijít do kontaktu se sliznicí nebo s poraněnou kůži.


Tip: Přípravek Equigel dobře poslouží i jezdci a jeho rodině, např. na namožená záda. Určitě Vás mile překvapí, jak příjemné uvolnění se po jeho použití dostaví.


Balení: 1000 ml