Po - Pá 8 - 18 h +420 724323434
Napište nám kdykoliv! info@vkubik.cz
Kategorie

Systém s různými pozicemi pro dlouhé drezurní zápinky

Pro drezurní sedlo.
Kód produktu001009140000
DostupnostU dodavatele
Cena celkem:vč. DPH
1 100 Kč
ks

Systém pro sedlo s různými pozicemi pro dlouhé drezurní zápinkyVARIANTA s první zápinkou pružnou, se 2 pozicemi, snadno vyměnitelné

* ref. 00100914 dlouhé drezurní

* ref. 00100915 krátké skokové  


Tato varianta zahrnuje:


1.- První pružná zápinka s různými pozicemi.


Pružná část zápinky umožňuje dobré uchycení sedla a zároveň koni umožňuje rozpínat hrudník a správně dýchat.Různé pozice: sami je můžete snadno měnit.


Pozice A: První, zápinka vepředu.

Řeší možné posouvání sedla nebo houpání sedla v přední části.


Pozice B: Druhá, zápinka vzadu.

Doporučuje se pro koně, kteří potřebují volnější lopatku, tedy méně tlaku vepředuSnadná výměna, není potřeba zásah sedláře.

Viz ref. 010014 (díl pro různé pozice přední dlouhé drezurní zápinky) nebo ref. 0100142 (díl pro různé pozice přední krátké zápinky).


2- Efekt monoquartier (jednovrstvé bočnice)

Předchází plácání bočnice při pohybu, a to díky účinku, který mají společně suchý zip mezi vrstvami bočnice, uložení zápinek ve vnější bočnici a uložení přední zápinky ve vnitřní bočnici


3 - Druhá zápinka ve tvaru "V"

Sedlo je uchyceno na 3 místech. Jde o maximální připevnění sedla ke hřbetu koně (první bod je vepředu, druhý uprostřed, třetí za sedlovým polštářem). Předchází se tím drobným nárazům sedla do hřbetu koně a sedlo je tak ke hřbetu i lopatkám šetrnější.

Je zde také možnost upravit prostřednictvím spony a suchého zipu jak umístění, tak sklon 2. zápinky podle osobních preferencí a potřeb sedlání.


Obsahuje sponu pro snadnou úpravu zápinky. Viz ref. 0100141 (díl pro úpravu pozice druhé dlouhé drezurní zápinky). U krátkých zápinek tato možnost úpravy 2. zápinky není.


Tyto varianty jsou k dispozici jak pro sedla Zaldi, tak pro řadu 2G, tak pro sedla vyšší a střední třídy. Před koupí sedla se doptejte na jeho konkrétní možnosti.


Tuto úpravu si můžete přiobjednat k novému sedlu Zaldi.

Parametry
  • Záruka: 24 měsíců