Po - Pá 8 - 18 h +420 724323434
Napište nám kdykoliv! info@vkubik.cz
Kategorie

Unika Gastrok pro správnou funkci zažívacího ústrojí 120 g

Unika Gastrok pro správnou funkci zažívacího ústrojí 120 g
Kód produktu00121094070150
Dostupnostdo 14 dnů
Cena celkem:vč. DPH
599 Kč
ks

Unika Gastrok pro správnou funkci zažívacího ústrojí 120 g


* Obnovuje dobrý stav a správnou funkci zažívacího ústrojí.


* Gastrok slouží k  vnitřnímu užití u závodních koní, kteří trpí poruchami trávení. Jeho složení se zakládá na nejnovějších poznatcích v  oblasti léčby rostlinnými přípravky. Skládá se z  čistého aktivního uhlí a výtažku z  lékořice. Obnovuje dobrý stav trávicího traktu, a tím zaručuje jeho správnou funkci.


* GASTROK je ideální v  případě ztráty chuti k jídlu, bolestí po krmení a přílišné vyhublosti zapříčiněné zažívacími potížemi, protože napomáhá zdraví žaludku. Rovněž jej lze použít jako podpůrný lék u žaludečních vředů a je vynikajícím spojencem u koní, kteří mají skleslý výraz, při práci jsou apatičtí, mají špatný zdravotní stav nebo jsou příliš vyhublí. GASTROK pomáhá žaludeční mikroflóře dobře natrávit potravu. V žaludku obvykle žijí bakterie, které zahajují trávení potravy, jako jsou laktobacily a streptokoky. Je-li kůň vystaven vysoké pracovní zátěži, stravě s  vysokým podílem obilovin nebo dlouhým přepravám a stresu, poškozuje mu to žaludeční mikroflóru a klesá mu počet bakterií v žaludku. V  důsledku toho se poté zhoršuje zažívání.

Aktivní uhlí se díky svému stálému objemu ukládá ve všech sliznicích zažívacího traktu a chrání je. Skutečné jádro GASTROKu se skrývá ve výtažku z  lékořice, jejíž blahodárné účinky byly známé již ve starověkém Řecku. Lékořice přirozeně brání nadbytečnému vylučování žaludečních šťáv, a tím u závodních koní snižuje kyselost žaludku.


* Podává se obsah jedné stříkačky GASTROK denně po dobu 12–15 po sobě jdoucích dní. První účinky jsou patrné po 3–4 dnech od zahájení léčby.  * SLOŽENÍ

Aktivní uhlí

Fruktóza

ANALYTICKÉ SLOŽKY (v % celkového produktu)

Vlhkost 18 %
Hrubé oleje a tuky 0,2 %
Hrubé popeloviny 5,9 %
Hrubé bílkoviny 2 %
Vláknina 2 %
Sodík 0,1 %

BOTANICKY DOBŘE DEFINOVANÉ PRODUKTY (v mg/kg celkového produktu)

CoE218 Glycyrrhiza glabra (lékořice lysá, suchý výtažek) 100 000 mg/kg

EMULGÁTORY A STABILIZÁTORY

E420 sorbitol

DOCHUCOVADLA (v mg/kg celkového produktu)

Lékořicové aroma 1500 mg/kg


Parametry
  • Záruka: 24 měs.