Po - Pá 8 - 18 h +420 724323434
Napište nám kdykoliv! info@vkubik.cz
Kategorie

Unika Scudo na kožní zranění a odřeniny 250 g

Unika Scudo na kožní zranění a odřeniny 250 g
Kód produktu00121094040250
Dostupnostdo 14 dnů
Cena celkem:vč. DPH
899 Kč
ks

Unika Scudo na kožní zranění a odřeniny 250 g


* SCUDO: Hojivá přírodní mast na zranění, rány a odřeniny na kůži. S  měsíčkem a včelím voskem.


* Scudo je hojivá mast k vnějšímu použití určená speciálně na rány a odřeniny. Její základ tvoří stará bylinná receptura sestávající z  čistého včelího vosku a výtažků z  léčivých rostlin. Účinnost tohoto složení je patrná již po několika aplikacích.


* Kdy se Scudo používá: Je ideální pro rychlou léčbu odřenin a zranění kůže koní, protože obsahuje přírodní antibakteriální a hojivé látky.


* Vlastnosti jednotlivých složek: Scudo má významné léčivé účinky, za něž vděčí výtažku z  měsíčku lékařského, výtažku z  mandlí, esenciálnímu oleji z  čajovníku a včelímu vosku. Včelí vosk se používá ke zvláčnění kůže, aby se předešlo vytváření strupů. Výtažek z  měsíčku lékařského je ve fytoterapii znám tím, že urychluje hojení jizev díky obsahu karotenoidů, které mohou zvyšovat produkci fibrinu. Rána se pak při dobré hydrataci dříve vyhojí. Výtažek z  mandlí má uklidňující a zvláčňující účinky, kůže je díky němu hydratovaná a pružnější, což je při hojení rány ideální. Esenciální čajovníkový olej je v  bylinkářství vyhlášený pro své místní antibakteriální vlastnosti a je to silný stimulátor imunitního systému, který zlepšuje schopnost fagocytózy imunitního systému.


* Použití a dávkování: Naneste tenkou vrstvu přípravku Scudo přímo na ošetřované místo. Pokryjte jím celou ránu nebo oděrku a také zdravou kůži kolem ní. Používejte Scudo každý den po pečlivém vyčištění rány.


* Složení:
Bílá vazelína s  vláknitou strukturou
Olej z  tresčích jater s  vysokým obsahem omega-3 mastných kyselin
Esenciální olej z čajovníku (Melaleuca alternifolia)
Esenciální olej z eukalyptu (Eucalyptus globulus)


Parametry
  • Záruka: 24 měs.