Po - Pá 8 - 18 h +420 724323434
Napište nám kdykoliv! info@vkubik.cz
Kategorie

VARUNA - Ledviny a močové cesty

Ledviny a močové cesty
Kód produktu050000011
Dostupnostdo 14 dnů
Cena celkem:vč. DPH
110 Kč
ks

VARUNA Ledviny a močové cesty* Tribulus terrestris příznivě působí na normální činnost močové soustavy

* Apium graveolens přispívá k optimální funkci ledvin a vylučovacího ústrojí

* Tinospora cordifolia má příznivý vliv na močové cesty

* Pomáhá udržovat bezproblémový močový systém


* Kategorie: ledviny, močové kameny, záněty a infekce orgánů vylučovacího ústrojí, zbytnělá prostata, impotence


* Složení: tribulus terrestris, tinospora cordifolia, apium graveolens


* Hmotnost: 100 g sypaného čaje


* Doporučené dávkování: 2 šálky za den


* Příprava: Jednu čajovou lžičku bylinné směsi (cca 2 g) nechte 3 – 5 minut povařit nebo přelijte 250 ml vroucí vody a nechte 10 minut vyluhovat
*** Užívání **


Himálajské byliny se tradičně nechávají alespoň 3–5 minut povařit v případě, že je používáme jako prostředek k optimalizaci duševních a tělesných funkcí organismu. Takto připravený odvar má silnější působení, jemnější chuť a příznivě ovlivňuje naše trávení, které je důležité pro správné vstřebávání prospěšných výtažků z himálajských bylin. Čaje pijeme jako součást denního pitného režimu po dobu trvání obnovy kýžených funkcí organismu. V případě očistné bylinné kury užívejte čaj po dobu 1-3 měsíců v souladu s denním dávkováním uvedeným na obalu. Ponechejte týdenní pauzu po spotřebování každého balení.


Doporučujeme užívat maximálně dva čaje zároveň. Více čajů lze střídat v denním či týdenním režimu pokud je používáme k normalizaci běžných projevů při narušení rovnováhy tělesného nebo duševního zdraví. Čaje pijeme vždy odděleně s odstupem jedné hodiny. Pokud je používáme pouze jako podpůrný či povzbuzující prostředek, můžeme nechat byliny pouze vyluhovat bez omezené doby užívání. Pro optimální působení bylinného odvaru pijeme čaje teplé a před jídlem. Specifická chuť každého čaje je součástí terapeutického působení a odpovídá ájurvédským vlastnostem šesti chutí. Proto doporučujeme nepřidávat žádná sladidla.


Upozornění: Doplněk stravy s bylinami. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovávejte na suchém místě do 25°C. Nepřekračujte doporučené dávkování. Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy.

Země původu: Nepál

Parametry
  • Záruka: 24 měs.
  • Hmotnost: 0,1