Po - Pá 8 - 18 h +420 724323434
Napište nám kdykoliv! info@vkubik.cz
Kategorie

Zaldi drezurní sedlo SanJorge Plana

* Barva černo-modré s modrým prošitím
Kód produktu0010015615
DostupnostU dodavatele
Cena celkem:vč. DPH
45 900 Kč
ks

Zaldi drezurní sedlo San Jorge Plana


*drezurní model sedla San Jorge Plana s mělkým posedlím

Proč si vybrat San Jorge?


* Úžasné sedlo, které v sobě snoubí vlastnosti nejkvalitnějších drezurních sedel. Vynikající kůže, ergonomický design" to vše vám spolu s mělkým posedlím poskytuje volnost pohybu, lepší kontakt s koněm, bezpečné uchycení a jedinečný zážitek jistoty v sedle. Jezdec se v tomto sedle zkrátka najde.


* Barevné provedení: černá, hnědá, světle hnědá, tabáková, pálená...

* Materiál: nová přírodní evropská kůže, která je odolnější a pružnější.

* Posedlí latex. Mělké, ale pohodlné.

* Bočnice ergonomické drezurní.

* Kolenní opěrka se dvěma pozicemi.

* Sedlové poštáře plněné vlnou, vrchní vrstva z latexové pěny.

* Kostra vyrobena z polypropylenu, elastická a velice odolná.

* Bezpečnostní třmenové zámky z nerezové oceli s úhlem 15 %.

* Dlouhé zápinky se systémem "V".

* Velikosti * Posedlí: 16, 16,5, 17, 17,5, 18 a 19 palců * Šířka komory: 28 až 34 cm


Barevné možnosti: Dvojbarevné (hnědá-pálená), celo černé, sv. hnedé, hnědé, pálené, černé vivo
ZALDI: -- Příběh jednoho sedla. -- Od Kentu k San Jorge.


Naším cílem bylo vždy vyrábět ta nejlepší sedla. Jejich vývoji se věnujeme už po 4 generace a navíc máme tu výhodu, že náš ředitel se věnuje drezuře. Naše drezurní sedlo bylo vyvinuto na základě staršího modelu Kent.

Na jedné schůzce, které se zúčastnili jak zkušení profesionální jezdci, tak hobby jezdci, se rozhodlo, že by bylo dobré zvýšit zadní rozsochu a umístit přední kolenní opěrku na bočnici, nikoli pod ni což bylo na danou dobu velmi neobvyklé. Tím se dosáhlo maximálního příblížení k ideálu správné pozice jezdce, která je snem jak profesionálů, tak začátečníků. Tak se tedy zrodilo sedlo Zaldi New Kent, které měli po řadu let jezdci v oblibě. Jde o sedlo ideální pro drezurní ježdění na profesionální i hobby úrovni. Navíc nabízí výborný poměr kvality a ceny.


Také toto sedlo však od té doby prošlo určitým vývojem, používají se na něj materiály nejvyšší kvality a nejnovější technologické postupy společnosti Zaldi pro vývoj kostry i designu sedla tak vzniklo nové sedlo San Jorge Plana, drezurní model s mělkým posedlím, který nese jméno sv. Jiří, patrona jezdců a rytířů.

Vynikající kůže, pružná kostra, ergonomický design: to vše vám spolu s mělkým posedlím poskytuje volnost pohybu, kontakt s koněm, bezpečné uchycení a jedinečný zážitek jistoty v sedle. Jezdec se v tomto skvělém sedle zkrátka najde.


Později jsme vyslyšeli prosby jezdců a vytvořili model s hlubokým drezurním posedlím, který jsme nazvali jednoduše San Jorge. Toto sedlo je postaveno na velmi hluboké a pohodlné kostře a umožňuje maximální kontakt jezdce s koněm. Třmenový zámek má nově sklon 15 %, který umožňuje lepší sed jezdce. Napravuje pozici začátečníků a zkušeným jezdcům umožňuje zdokonalovat se. Dlouhé drezurní bočnice s novým ergonomickým designem jsou osazeny dvojitými kolenními opěrkami, díky nimž lze jezdit ve dvou různých pozicích. Polštáře jsou z dvojího materiálu: jsou plněné vlnou ošetřenou proti vodě a potu a vrchní vrstvu tvoří latexová pěna, aby se sedlo na hřbetě koně nehoupalo. Díky tomu jezdec dosahuje vynikajícího kontaktního sedu a kůň má zároveň volnost pohybu. Přední zápinka brání pohybu sedla vpřed na kohoutek, aby se poskytla volnost plecím koně. Zadní zápinka ve tvaru V napomáhá pevnějšímu uchycení zadní části sedla, takže sedlo se na hřbetě nekolébá. Díky tomuto systému sedlo drží na koni bezpečně a pohodlně pro koně i jezdce a umožňuje jim maximální vzájemný kontakt. Sedlo je vyrobeno z obzvláště ohebné, pružné a trvanlivé kůže. V současnosti jej nabízíme také v barevných kombinacích, např. v hnědé s pálenou u modelu San Jorge Bicolor.

Parametry
  • Záruka: 10 let