Po - Pá 8 - 18 h +420 724323434
Napište nám kdykoliv! info@vkubik.cz
Kategorie

Carica papaya čaj

Pomáha při redukci tělesného tuku
Kód produktu014000020
DostupnostNa objednávku
Cena celkem:vč. DPH
249 Kč
ks

Carica papaya čajČaj - doplněk stravy


Tradiční bylina používána alternativně, jako přírodní diuretikum a díky své proteolytické aktivitě k redukci tělesného tuku. Listy obsahují zejména alkaloidy, glukozinoláty, saponiny a kyanogenní glykosidy. Má antioxidační účinek. Napomáha zhášet volné radikály, které poškozují buňky a urychlují proces stárnutí.


* pomáha při redukční dietě  

* napomáha při trávení  

* pozitivně působí na artrózu

* podporuje naši imunituSložení

Listy - Carica papaya


Ovlivňuje meridiány

* Meridián tlustého střeva

* Meridián žaludku

* Meridián sleziny a slinivky

* Meridián močového měchýře


Dávkování

* Balení obsahuje 80 g směsi

* Dávkování: Do 750 ml vroucí vody vložte 2–3 čajové lžičky bylinné směsi.

* Pijte denně po dobu 3 týdnů s následnou týdenní pauzou. Celý proces můžete 3x opakovat


Tradiční bylina používána alternativně, jako přírodní diuretikum a díky své proteolytické aktivitě k redukci tělesného tuku. Listy obsahují zejména alkaloidy, glukozinoláty, saponiny a kyanogenní glykosidy. Má antioxidační účinek. Napomáha zhášet volné radikály, které poškozují buňky a urychlují proces stárnutí.


Dále má účinky antibakteriální, antiparazitické, protizánětlivé a antiinflamatorní účinky (snižuje cholestrerol). Napomáhá při trávení. Díky estrogenní aktivitě (estrogen je pohlavní hormon) harmonizuje hormonální systém. Enzymy zabraňují vznik nadýmání  a podporují rozpouštění krevních sraženin. Urychlují regeneraci gangrén a také regeneraci těla po tuberkulóze (TBC). Snižuje riziko vysokého tlaku, onkologického onemocnění (rakoviny) a vředů. Relaxuje svalstvo.


Odvar z tohhoto čaje lze také použít zevně k čištění pleti.


Papája též přispívá k udržení normálního počtu krevních destiček. Omezuje vznik mnoha druhů bakterií.


Papája obecná je též známá pod jménem Papája melounová. Tato vytrvalá dvoudomá bylina pochází ze Střední Ameriky. Tradičně se listy používají v alternativě jako přírodní diuretikum. Díky své proteolytické aktivitě napomáhá k redukci tělesného tuku.


HARMONIZUJE MERIDIÁN SLEZINY, TLUSTÉHO STŘEVA, MOČOVÉHO MĚCHÝŘE A ŽALUDKU.


Upozornění:


Ve všech případech užití následuje po 3 týdnech užívání 1 týden pauza.

Není vhodné pro těhotné a kojící ženy

Není vhodné pro děti do 3 let.

Uchovávejte mimo dosah dětí.

Při projevu jakýchkoliv nepříznivých účinků užívání čaje přerušte.

Skladujte v suchu.

Výrobek není náhradou pestré stravy.Doporučení:


1. Příprava: Do 750 ml vroucí vody vložte 2–3 čajové lžičky bylinné směsi, 2–3 minuty vařte a ihned sceďte. Případně nasypte 2-3 čajové lžičky bylinné směsi do nádoby o objemu 750 ml, zalijte vroucí vodou, nádobu přiklopte a dejte 15 minut luhovat. Před pitím vyluhovaný čaj sceďte. Pro ochucení lze čaj osladit medem.


2. Užívání: Užívejte po doušcích během celého dne až do 17 hodiny. Tato doba je doporučená, chcete-li, můžete si čaj dopřát i večer. Doporučujeme však v menším množství.


3. Detoxikace: Pijte 750 ml denně po dobu 3 týdnů s následnou týdenní pauzou. Celý proces můžete 3x opakovat. Detoxikace probíhá pomaleji, organismus se předčistí a po třech týdnech 3 týdenní kůru zopakujte.


4. Některé bylinné směsi lze použít pro jejich pozitivní kosmetické či regenerační účely také vnějším způsobem, jako odvar na oplachování pleti (např. Růže, Černohlávek nebo Divoký pomeranč), balzám na vlasy (např. Stévie) nebo jako koupel (např. Růže nebo Smilax).

Parametry
  • Záruka: 24 měsíců