Po - Pá 8 - 18 h +420 724323434
Napište nám kdykoliv! info@vkubik.cz
Kategorie

O firmě

VŠE PRO KONĚ A JEZDCE NEJEN VE ŠPANĚLSKÉM A BAROKNÍM STYLU

E-shop jsem založila již roce 2008. Od úplného začátku založení, byla hlavní myšlenka se specializovat na kvalitní jezdecké potřeby vyrobené ve Španělsku. A to se podařilo a daří se i nadála.

Internetový obchod nabízí široký sortiment  jezdeckých potřeb pro jezdecké disciplíny jako je Working Equitation, Alta Escuela, Doma Vaquera, jezdecké shouw, rekreační ježdění, ale i zde naleznete jezdeké potřeby pro klasické ježdění.

Takže již dlouhá léta spolupracuji se španělskou firmou ZALDI, MARJOMAN a Freneria y Romanas LOPEZ. Dále úspěsně spolupracuji s německou firmou Stassek DIVERSIT GmbH, která vyrábí úžasné prostředky na ošetření kůže a kosmenitu pro koně. Ale taktéž se snažím podporovat české firmy a proto spolupracuji například s firmou VVS Verměřovice s.r.o., a nově s firmou PROVET TRADE s.r.o.. A nezapomeňme také na naše zdraví a našich nejdražších, proto také spolupracuji s DIOCHI která vyrábí ryze české přípravky propagující zdravý životní styl. :-)

A pokud hledáte něco, co zde nenajdete, tak neváhejte a kontaktujte mě na info@vkubik.cz a já se pokusím Váš problém vyřešit.

             Těší se na Vás     

                                                  Veronika Kubíková  :-)