Po - Pá 8 - 18 h +420 724323434
Napište nám kdykoliv! info@vkubik.cz
Kategorie

Novinky

Listopad 2019

Nově jsem navázala obchodní spolupráci s firmou DIOCHI, která vyrábí přírodní bioinformační produkty s unikátním složením, obsahující živou energii bylin ve vzájemné synergii, které pomáhají harmonizovat celý organismu.

Tyto produkty můžete využívat jak pro vlastní potřebu, tak i pro potřebu Vašich čtyřnohých miláčků.

Takže od dnešního dne je možné u mě objednat jakýkoliv produkt, který DIOCHY nabízí.

Postupně je budu doplňovat na e-shop. Ale i když tam zatím nejsou, neznamená to, že si je nemůžete objednat. V případě zájmu, nebo o bližší informace pište na info@vkubik.cz

 
Září 2019

Spuštění e-shopu VKubik.cz v novém kabátě.

Vážení návštěvníci. Chci Vás informovat o tom, že se shop převedl do novější verze. Ta v budoucnu by měla být pro Vás mnohem poutavější, než ta předchozí.

Bohužel, ale při převodu dat nastaly menší problémy a to má za následek, že se nyní v novější verzi shopu vyskytují nesrovnalosti a problémy. Na odstranění se neustále pracuje, ale stejně Vás prosím o trpělivost. A pokud o nějakém problému víte, nebo máte nápad na nějaké vylepšení či jinou úpravu. Tak neváhejte a pište na info@vkubik.cz

Děkuji a přeji zde příjemně ztrávený čas. Veronika Kubíková :-)

 
Srpen 2019
DO NAŠEHO SORTIMENTU JSME ZAŘADILI PRODUKTY FIRMY PROVET
  
 
Veterinární přípravky pro koně, psy a kočky účinně pomáhají odstranit zdravotní problémy s pohybovým aparátem, klouby, šlachami, játry, svaly, srstí a kůží, detoxikací a krvetvorbou. Dále krmiva ve formě granulí a müsli a samozřejmostí je sestavení uceleného systému krmných dávek pro všechny kategorie a typy koní.
PROVET® veterinární přípravky jsou čistě přírodní koncentrát