Po - Pá 8 - 18 h +420 724323434
Napište nám kdykoliv! info@vkubik.cz

Diovital * 1 sáček

  • Záruka 24 měsíců
Cena: 49 Kč

Popis

Diovital* Bylinný čaj v prášku - doplněk stravy. Unikátní spojení superpotravin. Rostliny Matcha, Moringa a Citrus Limon jsou známé vysokým obsahem vitamínů, minerálů a antioxidantů.


* Připravíte si z nich nápoj, díky kterému budete plní energie, odolnější vůči stresu a po celý den vás bude provázet dobrá nálada.


* Matcha obsahuje více přírodních antioxidantů a katechinů než klasický zelený čaj - epigalokatechin - 3 galát.  

* Matcha jako antioxidant podporuje zpomalení procesu stárnutí buněk.

* Stimuluje fyzické a duševní schopnosti.

* Přispívá ke kontrole tělesné hmotnosti.

* Moringa přispívá ke kontrole hladiny cukru v krvi.

* Citrus Limon podporuje přirozenou obranyschopnost těla a paměti.


* Není vhodné pro děti do 6 let, těhotné a kojící ženy.


* Matcha je vysoce kvalitní prášek z lístků zeleného čaje s příjemnou nasládlou chutí, která pochází z rostliny Camellia sinensis, ze které pochází i zelený čaj. Obsahuje vysoký podíl koncentrovaného čajového kofeinu - teofylinu a spolu s L-theaninem posiluje pozornost a zvládání stresu. Stimuluje fyzické i duševní schopnosti, osvěžuje tělo. Obsahuje mnohokrát více přírodních antioxidantů a katechinů než klasický zelený čaj, obzvlášť více látky epigalokatechin - 3 galát, který má prokázané silné antioxidační účinky. Ty umí zpomalovat proces stárnutí buněk a odstraňují toxiny z těla.


* Obsažené fytolátky harmonizují organizmus a podporují metabolismus tuků a přispívají tak ke kontrole tělesné hmotnosti. Přispívají k normálnímu stavu pokožky, ochrańují dutinu ústní a podporují zdraví zubů, příznivě ovlivńují hladinu cholesterolu v krvi a díky normalizaci činnosti sreddce posilují krevní oběha ulevují od otoků nohou.


* Moringa obsahuje vysoký podíl vitamínů, minerálů, enzymů a antioxidantů. Svým obsahem fytolátek pomáhá normalizovat hladinu cukru v krvi a díky vysokému obsahu železa je velmi vhodná pro vegetariány, vegany a lidi trpící anemií. Listy moringy obsahují destíky vitamínů a minerálů - např. vitamín A, C, vápník, železo, hořčík nebo omega 3 nenasycené mastné kyseliny.


* Přírodní citrónová silice posiluje přirozenou obranyschopnost těla, zlepšuje paměť a dává čaji příjemnou chuť a vůni.


Balení obsahuje:  5 síčků nebo 23 sáčků

Sáček obsahuje:

Matcha - čajovník čínský - 2000 MG

Moringa olejodárná - 1000 MG

Citrus Limon - 20 MG