Po - Pá 8 - 18 h +420 724323434
Napište nám kdykoliv! info@vkubik.cz
Kategorie

Stassek - EQUICLEAN Robust-Sensitiv - šampon pro koně

Speciální šampon pro koně s problematickou srstí a lupy. Více variant: 500ml, 2 l, 5 l
EAN kód4250081116633
Vyberte variantu:
ks

Stassek - EQUICLEAN - speciální šampon pro koně s problematickou srstí a lupy*  S přírodní biosírou, kvalitními oleji a extrakty

*  S ionty stříbra s antibakteriálním účinkem pro zvláště citlivou a šetrnou péči a čištění

*  Ihned viditelné snížení produkce mazu, bez zatížení srsti

*  Inovativní receptura, vhodné hlavně pro koně robustního vzezření, ale i pro koně citlivé a koně s problematickou kůží a srstí, samozřejmě bez parfemace!

* Equiclean - je přípravek pro důkladné a přitom šetrné čištění a vyváženou regenerativní kúru, jejímž výsledkem je silná srst a zdravá kůže.


* Equiclean představuje záruku ideální péče o mastnou srst a kůži se zvýšenou produkcí lupů. Podporuje přirozené funkce kůže a mazových žláz a jemně napomáhá jejich seberegulaci. Biosíra se v kosmetice pro lidi často používá ke zmírňování blíže nespecifikovaného podráždění alergické pokožky, např. při výskytu lupů, nadměrné produkci mazu, pityriáze nebo svědění. Napomáhá mimo jiné uvolňování lupů, působí lehce antisepticky a reguluje funkci mazových žláz. K účinnosti přípravku Equiclean přispívá také extrakt z listů olivovníku, který obsahuje vysoce koncentrovaný oleuropein. Oleuropein je přírodní antioxidant, jenž mimo jiné zklidňuje pokožku a posiluje přirozenou strukturu chlupu. Efektivně tím předchází podráždění kůže. Před nadměrnou redukcí mazu a lámavostí potom chrání turecký červený olej, získávaný z vysoce kvalitního ricinového oleje. Vybrané sloučeniny stříbra ve spojení s jakostními přírodními surovinami zase na kůži mají aktivní antibakteriální, ochranný a zklidňující, celkově velmi blahodárný účinek.


* Parfemační látky jsou spojeny s rizikem alergické reakce a šampony s parfémem navíc svou vůní často jen zbytečně přitahují hmyz. Proto Equiclean není parfemovaný. Equiclean je vhodný také pro rychlou dlouhodobou regeneraci lámavé (závodní) hřívy narušené zaplétáním. Okamžitě po umytí šamponem Equiclean je jasně patrné mimořádně výrazné omezení produkce mazu.

Návod na použití:


* Při použití produktu Equiclean postupujte stejně jako u jakéhokoli jiného šamponu. Lehce ho vmasírujte do srsti a po chvíli opláchněte.


* Balení: 500 ml - 2 l - 5 l