Po - Pá 8 - 18 h +420 724323434
Napište nám kdykoliv! info@vkubik.cz

Stassek - EQUIFIX - 3fázové mýdlo na kůže s protiplísňovým účinkem * Balení: 500 ml

Cena: 199 Kč

Popis

Stassek - EQUIFIX - 3fázové mýdlo na kůže s protiplísňovým účinkem a je po starostech s plísní na sedlech!


Je tu totiž univerzální zbraň proti špíně a plísním! Chystáte se na akci "velké čištění sedla"?

S prostředkem Equifix 3fázové mýdlo na kůže není žádná mise nesplnitelná! Byl "sestrojen" tak, aby do hloubky vyčistil znečištěnou kůži, zvláčnil ji, a ještě zničil plíseň, kterou je napadená. To ale ještě není všechno, co Equifix 3fázové mýdlo na kůže dokáže. Obsahuje také speciální látku, díky níž navíc zabrání opětovnému napadení plísní. Přípravek je tekutý, a tak se dostane i do nejzazších záhybů; jeho účinek se zvlášť výrazně projevuje na místech, která jsou těžko dostupná a na nichž se plísně objevují nejčastěji.

Také tady se nejprve uplatní "nemilosrdná" síla přípravku Equifix 3fázové mýdlo na kůže, než přijde řada na zvláčňující složky přípravku. Přitom se ve struktuře kůže aktivují ochranné látky zamezující tomu, aby byla napadena novou plísní.


Působení 3fázového mýdla na kůže Equifix má tři fáze:


Během 1. fáze kůži šetrně, ale důkladně vyčistí od špíny a případných plísní.

Během 2. fáze dodá kůži veškeré potřebné živiny a jemně ji ošetří. Zvláčňující látky přitom pronikají až hluboko do pórů a kůži impregnují.

Během 3. fáze se aktivuje ochrana na speciálním principu, která dlouhodobě účinkuje proti bakteriím a houbám a podstatně oddaluje případné napadení kůže třeba plísněmi.* Návod na použití: Equifix 3fázové mýdlo na kůže naneste bohatě na kůži a zlehka ho do ní vetřete. Použijte k tomu suchý hadr, který nepouští vlas, nebo houbu. K aplikaci je rovněž možné použít rozprašovač. Potom nechejte Equifix 3fázové mýdlo na kůže chvíli účinkovat a přebytečný přípravek setřete hadrem, který nepouští vlas. Stejně postupujte i v případě, že jste předtím kůži ošetřili běžným mýdlem na sedla nebo olejem/tukem na kůže. Pravidelným používáním přípravku prodloužíte ochranu materiálu před plísněmi. 3fázové mýdlo na kůže Equifix je vhodné na hladké kůže všeho druhu.

Balení: 500 ml - 2 l - 5 l