Po - Pá 8 - 18 h +420 724323434
Napište nám kdykoliv! info@vkubik.cz

Stassek - EQUIFIX - Olej na kůži s včelím voskem * balení 5 litrů

Cena: 1 725 Kč

Popis

Stassek - EQUIFIX - Olej na kůže s včelím voskem


* vyživuje * ošetřuje * ochrání a impregnuje hladké kůže všeho druhu

* zvláště vhodný na silně obnošenou nebo ztvrdlou kůži

* Nad ztvrdlou kůží už si nebudete muset zoufat!

* Prostředek na ošetřování kůží Equifix Olej na kůže s včelím voskem obstojí i před nejnáročnějšími požadavky. Vzhledem k tomu, že obsahuje látku s výrazně zvláčňujícím účinkem, ideálně poslouží především k ošetření obnošené, vyschlé anebo hodně ztvrdlé kůže. Také znatelně zlepší její vzhled a odolnost proti roztržení, kůže je kromě toho po aplikaci přípravku Equifix Olej na kůže výrazně hebčí. Produkt je zárukou, že se kůži dostane maximálně kvalitní péče a bude správně vyživována. Rychle se vstřebává a neobsahuje pryskyřici ani kyseliny.

* Pečlivě vybrané účinné látky z kůže šetrným způsobem odstraní lehké zašpinění a silně ji impregnují. Povrch pak dlouhodobě chrání pravý včelí vosk, který také zlepšuje odolnost kůže vůči vnějším vlivům. Díky obsaženým přírodním hydrofobním složkám je materiál odolný proti vlhkosti a odpuzuje vodu.


Návod na použití:


Přípravek na kůži nanášejte kouskem měkké látky. Nechejte ho chvíli působit a zbytek setřete čistým hadrem.

Silněji zašpiněnou kůži je dobré napřed vyčistit přípravkem Equifix Mýdlo na kůže.

Tip: Na kůži střídavě používejte přípravky Equifix Olej na kůže a Equifix Balzám na kůže. Jestliže je kůže hodně ztvrdlá, ošetřete ji před aplikací oleje napřed mýdlem na kůže Equifix. Určitě Vás mile překvapí, jak hebká potom zase bude.

Na místa, která vyžadují čištění přípravky bez obsahu tuků (např. sedací části sedel nebo koženého nábytku), doporučujeme aplikovat prostředek Equifix Tinktura na kůže s trojím účinkem.

A pokud byste měli někdy opravdu hodně naspěch, pak je tím nejlepším řešením Equifix Faulpelz!

Balení:  5 l