Po - Pá 8 - 18 h +420 724323434
Napište nám kdykoliv! info@vkubik.cz

Stassek EQUILUX - RYCHLO ČISTIČ * Balení: 10 litrů

  • Hmotnost 10
Cena: 3 575 Kč

Popis

Stassek - EQUILUX - rychlo čistič* Ideální pro rychléčistění běloušů a světle zbarvených koní


* Jedinečný prostředek pro péči o koně, Equilux - rychločistič. Umožňuje vyčistit srst, kůži, ocas a hřívu během několika málo minut, a to bez obvyklých nepříjemností. Především není třeba koně předem mýt. Proto lze Equilux snadno používat i v chladnějších obdobích roku, resp. v situacích, kdy hrozí nachlazení koně. Obávané žluté skvrny u běloušů, ale i prachový ?závoj? v srsti koní tmavé barvy zmizí raz dva. Čištění tak potrvá výrazně kratší dobu. Přípravek rychle schne, nešpiní a není cítit. Látky, které obsahuje, odstraňují barevné skvrny např. od hnoje, trávy nebo špíny a dodávají srsti a žíním lesk. Kromě toho na srsti díky prostředku Equilux po určitou dobu neulpívají nečistoty.


* U lekavých koní nebo pro odstraňování skvrn v obličejové části hlavy dobře poslouží Equilux v praktické lahvičce s kuličkou (250 ml). Provedení roll-on se výborně hodí také na cesty, např. na závody.


* Equilux neobsahuje žádné jedovaté látky a  nedráždí kůži. Kůži i srst jemně ošetří a neomezuje dýchání kůže.


* S ohledem na zdraví zvířat i lidí a na životní prostředí je Equilux tvořen téměř výhradně z čistých látek přírodního původu, které jsou nestále přísně kontrolovány. Láhve s přípravkem Equilux je možné po jeho spotřebování znovu doplnit, také rozprašovače lze použít opakovaně. Přípravek neobsahuje nadbytečné emulgátory, proto je třeba Equilux před každým použitím dobře protřepat.Návod na použití:


* Koně není třeba před použitím přípravku mýt. Equilux je připravený k okamžitému použit. Jeho aplikaci provádějte po částech, stříká se nebo se nanáší houbou na suchou, nahrubo předčištěnou srst. Tu poté přetřeme kouskem savé látky nebo kuchyňským papírem. Zvláště odolné skvrny je možné ošetřit dvakrát. Po zaschnutí pak příslušné místo ještě rychle překartáčujeme rýžovým kartáčem a skvrna je pryč.


* Čištění hřívy a ocasu provádějte stejným způsobem.* Balení: 10 l