Po - Pá 8 - 18 h +420 724323434
Napište nám kdykoliv! info@vkubik.cz
Kategorie

Stassek - EQUINTOS SmellEX - Pohlcovač pachů

Vyberte variantu:
ks

Stassek - EQUINTOS SmellEX- Pohlcovač pachů* Ihned, definitivně a bez zanechání vlastní "pachové stopy" odstraní veškeré pachy, jako např.zápach po čpavku z podestýlky ve stáji

- pachy v bednách na krmivo

- zápach plesniviny, včetně likvidace plísní

- v obytných prostorách, na půdách, ve sklepích

- ve skříních a kobercích

- v odpadkových koších, nádobách na bioodpad a netříděný odpad

- v interiérech aut

- ve výbězích pro psy, přepravkách a z kočičích záchodů

- zápach exkrementů, např. myších


*Jednoduše geniální pomocník při likvidaci pachů, to je Equintos SmellEX, vysoce účinný a mnohostranně použitelný produkt pro nejrůznější situace. Možností jeho použití je skoro nekonečně.


* Přípravek přitom pach pouze nepřekryje, ale beze zbytku, s okamžitým účinkem a natrvalo ho zlikviduje. Obsahuje totiž molekuly "požírající" pachy, které pach pohltí a následně resorbují. Kromě toho Equintos SmellEX také zničí většinu plísní a bakterií, dezinfikuje a dezodoruje. Díky tomu se lze třeba zbavit zápachu plesniviny a současně zlikvidovat samotnou plíseň. Equintos SmellEX navíc působí preventivně proti novému napadení plísní. Také škodlivý čpavek, uvolňující se ve stáji, přípravek pouze "nezamaskuje", ale efektivně ho odstraní. Aplikace prostředku na bedny na krmivo se nijak neodrazí na chuti krmiva. Equintos SmellEX samozřejmě neobsahuje žádné jedovaté látky, a je proto možné použít ho bez obav kdekoliv.


* Láhve je po spotřebování přípravku možné znovu doplnit a také rozprašovač lze použít opakovaně.


* Návod na použití:  Equintos SmellEX slabě nastříkejte na páchnoucí místa. Nepříjemný pach pak ihned definitivně zmizí.

* Láhev je s postřikovačem.


* Balení: 750 ml -  2 l - 5 l - 10 l