Po - Pá 8 - 18 h +420 724323434
Napište nám kdykoliv! info@vkubik.cz

Stassek - EQUISOLID - Speciální ochrana na střelku a chodidlo

Cena: 289 Kč

Popis

Stassek - EQUISOLID - Speciální ochrana na střelku a chodidlo* Zpevní rohovinu a zbaví kopyta páchnoucích míst

* Obsahuje ionty stříbra s antibakteriálním účinkem


* Ještě nikdy jste neměli v ruce přípravek, který by umožňoval zregenerovat střelku a chodidlo kopyta Vašeho koně tak snadno a rychle!

* Tam, kde teď ještě najdete mokvavá a nelibě "vonící" místečka a lámavou rohovinu, bude za několik dní pružné kopyto s pevnou strukturou. Speciální lotion Equisolid je totiž mimořádně účinný přípravek pro dlouhodobou péči o střelku a kopytní chodidlo.

* Equisolid zpevňuje rohovinu a jeho účinek se znatelně projeví už po několika dnech, a to i u kopyt s vleklými obtížemi a v jiných velmi problematických případech. Nebudete věřit vlastním očím, jak rychle po jeho nasazení se dostaví výsledky!

* Ke zpevnění kopytní rohoviny a zlepšení její kvality dojde ihned, k vymizení ?mazlavých? páchnoucích částí rohového pouzdra jen o něco málo později. Rohovina přitom bude moct nadále přirozeně dýchat a zůstane pružná.

* Díky obsaženým vybraným sloučeninám stříbra a jakostním přírodním surovinám pak má lotion Equisolid také aktivní antibakteriální, ochranný a zklidňující, tedy celkově velice blahodárný účinek.

* Na rozdíl od jiných prostředků, např. dehtových, Equisolid nezalepuje a neucpává póry v rohovině. Kromě toho vytváří přirozenou ochranu před škodlivými vlivy, jakými jsou vlhkost nebo dráždivý hnůj v podestýlce. Lotion přitom nemusí sloužit pouze k ošetření střelky, ale je možné použít ho ke zpevnění celého kopytního chodidla. Úspěch často přináší také jeho aplikace na kopyta s porézní bílou čárou, nebo je-li bílá čára zasažena hnilobou. Podle zkušeností z praxe mohou být mnohdy po aplikaci přípravku Equisolid zase bez problémů okováni i koně, jimž pro špatný stav rohoviny nedržely podkovy.

* U koní se speciálními podkovami, např. s přepážkou nebo podložkou, tedy koní, kteří vyžadují zvláštní péči, lze s pomocí lotion Equisolid zabránit obtížím pod podkovami a měknutí těchto částí. Tím, že je totiž Equisolid tekutý, dostane se i do nejhůře přístupných míst a i tam se pak může plně projevit jeho účinek.

* Lotion Equisolid dodáváme podle přání s aplikátorem nebo ve formě spreje.


Návod na použití:

* Při problémech se střelkou vpravte lotion Equisolid za pomoci aplikátoru do střelkové rýhy nebo do prasklin v rohovině. Stejným způsobem postupujte také u speciálních podkov. K ošetření chodidla nejlépe poslouží Equisolid ve spreji. Po aplikaci kopyto ještě chvilku podržte nahoře, aby mohl přípravek proniknout i do nejhlubších míst.

* Tip: Pro péči o kopyta doporučujeme také produkt Equidura, mazání na kopyta s vavřínovým olejem.

* Balení: 250 ml s aplikátorem