Po - Pá 8 - 18 h +420 724323434
Napište nám kdykoliv! info@vkubik.cz

Stassek - EquiSTEP - Kopytní olej s vavřínovým olejem * 450 ml se štětečkem

Cena: 420 Kč

Popis

Stassek - EquiSTEP - Kopytní olej s vavřínovým olejem, lanolinem a aloe vera* Olej pro péči o kopyto pro koně.

* S bobkovým olejem, AloeVera a lanolinem.

* Stará se, chrání, regeneruje a posiluje.

* Také na suchá a křehká kopyta.

* Viditelné zlepšení se dostaví už po 3 dnech!


* EquiSTEP kopyta ošetří -  ochrání - zregeneruje a posílí - napomůže jejich růstu


* Lámavá kopyta budou už po třídenní aplikaci zase pružná a stabilní. EquiSTEP dodává kopytu vlhkost a zpevňuje rohovinu, obsažený vavřínový olej navíc podporuje jeho růst. Při pravidelném používání pak EquiSTEP přispívá k odstraňování obtíží, jako je vylamování kopytní stěny, uvolňování podkov, ale i hniloba, a napomáhá také jejich prevenci. Znamenité účinné látky, které přípravek obsahuje, kromě toho dlouhodobě zásobují rohovinu přírodními aminokyselinami a hodnotnými minerálními látkami.


* EquiSTEP pronikne až do vnitřních vrstev rohoviny, přitom ale neucpává póry. Není tedy narušeno dýchání rohoviny, která naopak nově vytváří přirozenou bariéru proti bakteriím a dalším škodlivým vlivům. Výsledkem je výrazně pevnější kopyto.


* Olej EquiSTEP proto představuje ideální přípravek pro péči o nadměrně tvrdá a suchá kopyta i o kopyta příliš měkká. To vše k velké radosti koně i jezdce - a úžasu podkováře!* Návod na použití:

Doporučujeme používat EquiSTEP nejen na problematická kopyta, ale v rámci celoroční prevence a ochrany také u koní bez obtíží s kopyty. Olej nanášejte každodenně v tenké vrstvě na kopytní stěnu a korunkový okraj a v případě potřeby jej aplikujte také na chodidlo a střelku.


Balení: láhev s uzávěrem se štětečkem o objemu 450 ml - kanystr o objemu 2,5 l - 5 l - 10 l