Po - Pá 8 - 18 h +420 724323434
Napište nám kdykoliv! info@vkubik.cz
Kategorie

Stassek - EQUISTOP - proti okusu

Vyberte variantu:
ks

Stassek - EQUISTOP - proti okusu* Ochrání před okusem jakýkoli předmět - díky nejhořčejší látce na světě

* Přípravek bez jedovatých látek, bez barvy a zápachu

* Použitelný na jakékoliv materiáli ( dřevo, deky,..... ) také třeba i na ocas klisen-matek.

* Též se dá dobře využít i u jiných zvířat, například u psů.

* Za účinností přípravku Equistop proti okusu stojí nejhořčejší látka na světě. Jeho optimální složení před okusováním pomáhá ochránit bandáže, deky, dřevěné a jiné předměty. Equistop se výborně hodí také, pokud chceme zamezit klkání. Je však třeba se zároveň u klkavého koně pokusit odstranit příčinu např. tím, že změníme stání. Equistop by měl být v tomto případě používán jen na doplnění.


* Equistop velmi dobře poslouží také při odchovu hříbat. Je možné jím např. postříkat ocas matky, čímž zabráníme okusování žíní.

* Equistop je bezbarvý přípravek bez zápachu a bez jedovatých látek. Po nastříkání nezanechává skvrny.


* Ani při dlouhodobém používání nemá přípravek škodlivé účinky na zvíře, člověka ani na životní prostředí. Equistop je vytvořen výlučně z nejlepších surovin, které neustále procházejí kontrolami kvality. Láhve s prostředkem

* Equistop lze po vypotřebování přípravku znovu naplnit, také rozprašovače je možné použít opakovaně.* Návod na použití:


Equistop je připravený k okamžitému použití. Vybraná místa a předměty bohatě postříkejte nebo na ně přípravek naneste štětcem. V případě potřeby prostředek aplikujte vícekrát.

Pokud prostředek Equistop použijete na ocas, je před následujícím česáním nutné ho nejprve vymýt šamponem Equigold.* Balení: 450 ml, 2lit, 5 lit., 10 lit.


*** Tip: V případě, že by se Vám Equistop někdy nedopatřením dostal do úst, nejrychleji se hořké pachuti zbavíte, když budete cucat kousek čokolády.