Po - Pá 8 - 18 h +420 724323434
Napište nám kdykoliv! info@vkubik.cz

Stassek - QUICKSTAR - Speciální prací prostředek na kůže a vlnu * Balení: 500 ml

Cena: 309 Kč

Popis

Stassek - QUICKSTAR - Speciální prací prostředek na kůže a vlnu

speciální prodyšné/nepromokavé textilie, prachové peří, hedvábí a kožešiny


Vyperete, usušíte a můžete si užívat!

Tak jednoduché teď bude díky přípravku Quickstar praní kožených oděvů a jiných speciálních textilií. Quickstar je speciální bezfosfátový prací prostředek se zvláčňujícím efektem vhodný zejména na tak citlivé výrobky, jako je kožené oblečení nebo oděvy částečně pošité kůží.

Je ideální pro praní kožených bund, motoristického oblečení, jezdeckých kalhot, autopotahů, kožešin, např. pro nemluvňata, hedvábí, výrobků z vlny, neoprenu, speciálních, technologicky vyspělých textilií nebo mikrovláken. S pomocí prostředku Quickstar se Vám podaří kvalitně vyprat i prodyšné a nepromokavé deky na koně, aniž by přitom došlo k narušení těchto speciálních vlastností.

Bez problémů a bez tvoření chuchvalců s ním vyperete také spací pytle, lůžkoviny a bundy z prachového peří. Vlněné oblečení pak při praní nezplstnatí a bude následně vypadat zase jako nové.

Quickstar najde uplatnění také při praní všech dalších druhů oblečení, které vyžadují maximálně šetrné zacházení.


Návod na použití:

Quickstar se hodí k praní v pračce i k ručnímu praní.

Při praní v pračce použijte šetrný program do 30° C, příp. se řiďte pokyny výrobce uvedenými na prádle. Quicksta dobře účinkuje i při praní ve studené vodě. Věci prané v pračce nechejte jen krátce jemně vyždímat, neopren neždímejte.

Na kvalitní vyprání stačí jen velmi malá dávka prostředku Quickstar, na jednu pračku prádla nepoužívejte více než přibližně 3 lžíce.

Při ručním praní prádlo neždímejte, jen z něj zlehka vymačkejte vodu. Potom ho nechejte sušit při pokojové teplotě, dokud nebude úplně suché. Kůže usušením nevyhnutelně ?ztuhnou?, proto je následně prohněťte, tím tuto ?ztuhlost? odstraníte. Výrobky z prachového peří je možné sušit při nízké teplotě (do 50° C / usušené pro mandlování) v sušičce. Po doschnutí je ještě jednou důkladně natřeste.


Možnost balení: 500 ml - 2 l - 5 l - 10 l